Moje Služby

Návrh interiéru

Kompletný

Budem spoločne s vami spolupracovať na tvorbe vášho interiéru. Stretneme sa u vás doma a podrobne preberieme vaše požiadavky a predstavy. Spoločne nájdeme šýl, ktorý by vyhovoval vašej osobnosti a požiadavkám. Začneme krok po kroku plánovať každý detail vášho interiéru od podlahy , obkladov a osvetlenia. Zvolíme si farebnosť priestoru. Spoločne navštívime obchody a vyberieme ten správny nábytok a dekorácie … po celý čas budem dohliadať, aby všetko spoločne ladilo.
Návrh interiéru

Čiastočný

Veľmi rada vám pomôžem aj s konkrétnymi požiadavkami. Je možné pre vás vypracovať len farebnosť priestoru . Možno chcete iba návrh rozmiestnenia nábytku v pôdoryse? Alebo potrebujete pozháňať nábytok do obývačky ? A radi si ho sami kúpite?
Spoločný

Nákupný deň

Už nebudete musieť bezradne postávať v obchodoch alebo nakupovať veci, ktoré sa vám do bytu nehodia. Počas tohto dňa sa spoločne vyberieme hľadať to , čo chcete a potrebujete. Pomôžem vám rozhodnúť sa. Skôr ako začneme navštevovať obchody sa porozprávame o vašich predstavách, túžbach a určíme si štýl, ktorý bude pre váš interiér najvhodnejší.
Hodinová

Konzultácia

Hodinová konzultácia je vhodná pre klientov, ktorí sa rozhodli na svojom interiéri pracovať sami a potrebujú si len prekonzultovať určité problémy , čI skôr nájsť smer kadiaľ by bolo vhodné sa uberať.