KOMPLETNÝ NÁVRH INTERIÉRU

BUDEM SPOLOČNE S VAMI SPOLUPRACOVAŤ NA TVORBE VÁŠHO INTERIÉRU. STRETNEME SA U VÁS DOMA A PODROBNE PREBERIEME VAŠE POŽIADAVKY A PREDSTAVY. SPOLOČNE NÁJDEME ŠÝL, KTORÝ BY VYHOVOVAL VAŠEJ OSOBNOSTI A POŽIADAVKÁM. ZAČNEME KROK PO KROKU PLÁNOVAŤ KAŽDÝ DETAIL VÁŠHO INTERIÉRU OD PODLAHY , OBKLADOV A OSVETLENIA. ZVOLÍME SI FAREBNOSŤ PRIESTORU. SPOLOČNE NAVŠTÍVIME OBCHODY A VYBERIEME TEN SPRÁVNY NÁBYTOK A DEKORÁCIE ... PO CELÝ ČAS BUDEM DOHLIADAŤ, ABY VŠETKO SPOLOČNE LADILO.

ČIASTOČNÝ NÁVRH INTERIÉRU

VEĽMI RADA VÁM POMÔŽEM AJ S KONKRÉTNYMI POŽIADAVKAMI. JE MOŽNÉ PRE VÁS VYPRACOVAŤ LEN FAREBNOSŤ PRIESTORU . MOŽNO CHCETE IBA NÁVRH ROZMIESTNENIA NÁBYTKU V PÔDORYSE? ALEBO POTREBUJETE POZHÁŇAŤ NÁBYTOK DO OBÝVAČKY ? A RADI SI HO SAMI KÚPITE?

NÁKUPNÝ DEŇ

UŽ NEBUDETE MUSIEŤ BEZRADNE POSTÁVAŤ V OBCHODOCH ALEBO NAKUPOVAŤ VECI, KTORÉ SA VÁM DO BYTU NEHODIA. POČAS TOHTO DŇA SA SPOLOČNE VYBERIEME HĽADAŤ TO , ČO CHCETE A POTREBUJETE. POMÔŽEM VÁM ROZHODNÚŤ SA. SKÔR AKO ZAČNEME NAVŠTEVOVAŤ OBCHODY SA POROZPRÁVAME O VAŠICH PREDSTAVÁCH, TÚŽBACH A URČÍME SI ŠTÝL, KTORÝ BUDE PRE VÁŠ INTERIÉR NAJVHODNEJŠÍ.

HODINOVÁ KONZULTÁCIA

HODINOVÁ KONZULTÁCIA JE VHODNÁ PRE KLIENTOV, KTORÍ SA ROZHODLI NA SVOJOM INTERIÉRI PRACOVAŤ SAMI A POTREBUJÚ SI LEN PREKONZULTOVAŤ URČITÉ PROBLÉMY , ČI SKÔR NÁJSŤ SMER KADIAĽ BY BOLO VHODNÉ SA UBERAŤ.